BMW vin kontroll

BMW VIN KONTROLL

Soorita BMW VIN kontroll kasutatud sõidukile. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

  VIN-koodNumbrimärk

  4.6/5

  (642 teostatud kontrolli)

  Soorita BMW Sõiduki Taustakontroll enne sõiduki ostmist!

  BMW VIN dekooder. Kõik autod on tähistatud seerianumbriga, mida nimetatakse sõiduki tunnusnumbriks (VIN). VIN on pressitud plaadile ja kinnitatud kere külge. VIN-is esitatud üksikasjad hõlmavad valmistajat, sõidukitüüpi ja tootjariiki. VIN asukoht BMW-l võib leida mitmest kohast autol või vaadake auto dokumentidest.

  BMW vin kontroll 2

  BMW ja Audi on ühed kõige populaarsemad margid kasutatud autode turul. Saksamaa ning Hollandi autoturgudelt võib leida parima hinna ja seisukorraga mudeleid.

  BMW vin kontroll

  BMW kontrollimine VIN koodiga

  Igal BMW autol on unikaalne identifikaatorikood nimega VIN. See number sisaldab olulist teavet auto kohta, nagu selle tootja, tootmisaasta, tehas, milles see toodeti, mootori tüüp, mudel jpm. Näiteks kui keegi soovib autot osta, siis on võimalik kontrollida VIN number online andmebaasi, et tagada, et autot ei varastatud, kahjustati ega ebaseaduslikult muudetud. VIN-numbril on kindel vorming, mis on globaalselt tuvastatud. Seda formaati rakendas ISO instituut. Iga autotootja on kohustatud märgistama kõik oma sõidukid selles erivormingus. See veebiteenus võimaldab kasutajal kontrollida autokehtivust ja saada detailset infot peaaegu igasuguse VIN-numbri kohta, otsida BMW autoosasid ja kontrollida auto ajalugu.

  VIN-iga on võimalik saada väärtuslikku infot BMW sõiduki kohta: spetsifikatsioonid, ajalugu, meenutused ning mõnel juhul ka, kust leida osasid ja tarvikuid.

  Kuidas otsida BMW Recalli VIN-i järgi?

  Selleks, et kontrollida, kas BMW sõidukil on avatud tagasikutsumine, võite teha tasuta VIN-kontrolli VINKOOD või läbi allpool oleva ametliku BMW veebisaidi. VIN-i abil saate otsida viimase 15 kalendriaasta jooksul välja kuulutatud BMW ohutusmeenutusi.

  Kas on ohutu jagada BMW VIN kood?

  BMW unikaalse VIN-i tundmine teeb konkreetse sõiduki kohta detailse info leidmise lihtsaks. Seetõttu on tavaline lisada VIN auto müügikuulutusse. Enamikus sõidukites on VIN selgelt nähtav läbi esiklaasi, mis tähendab, et — nagu numbrimärgi number — eeldatakse, et tegemist on avalike teadmistega. Seetõttu on need välja töötatud nii, et neid oleks ohutu jagada.

  VIN KOODI KONTROLL

  Soorita BMW VIN kontroll kasutatud sõidukile. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

   VIN-koodNumbrimärk

   4.6/5

   (642 teostatud kontrolli)

   Kontakt

   Email: auto@vinkood.info

   Liitu Uudiskirjaga