auto kontroll vin koodiga

AUTO KONTROLL VIN KOODIGA

Otsi auto kontroll VIN koodiga kasutatud sõidukile. Sõiduki taustakontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

  VIN-koodNumbrimärk

  4.6/5

  (1642+ teostatud kontrolli)

  Soorita VIN kontroll enne sõiduki ostmist!

  Uuri, kas auto on kahjustunud

  Kontrolli, kas läbisõit on reaalne

  Vaata arhiivifotosid, kui saadaval

  Kontrolli eelmisi registreerimisriike

  Kontrolli varastatud sõidukite andmebaasist

  Tutvu tüüpvigadega

  VIN koodi kontroll enne sõiduki ostmist
  Eesti lipp
  USA lipp
  Rootsi lipp
  Soome lipp
  Euroopa lipp

  VIN kontroll päring Eesti, Saksa ja EU autodele!

  Auto kontroll VIN koodiga

  Teavet sõiduki ajaloo kohta ei saa andmete talletamise viisi tõttu võltsida, muuta ega kustutada. Talletame teabe oma partnerite andmebaasides, kus saab andmeid kontrollida

  auto kontroll vin-koodiga

  Soovite osta kasutatud autot?

  Suurepärane! Sa võid VIN-i kontrollida VINKOOD järgi ja saad teada kõik siis müüja tahab peitu pugeda! Ära osta „siga kotis”. Autot saab muidugi esinduses kontrollida, kuid ostust saab loobuda ainult VIN kontrollides. Ja see on odavam kui auto kontrollimine autoesinduses. Säästa oma aega ja raha! Esimese kontrolli jaoks piisab ainult VIN-ist. VINKOOD on abiks kasutatud auto valimisel. VINKOOD võib olla abiks ka kindlustus – ja pangalaenutajatele, autoekspertidele, tollitöötajatele jne.

  Kumba eelistada, kas tasuta või tasulist VIN koodi?

  Tarbija seisukohast on olemas kahte tüüpi autoajaloo aruanded: tasuta (enamikul juhtudel annavad ainult põhiandmed) ja tasulised (sisaldavad kogu sõiduki ajalugu ja unikaalseid tunnuseid). Tasuta aruanded annavad sageli teada ainult põhilisi fakte, mida saate reklaamis näha. Samal ajal võivad tasulised sõidukiajaloo aruanded anda täielikke kättesaadavaid andmeid, mis võivad olla teie otsuse jaoks selle sõiduki ostmise kohta väga olulised.

  VINKOOD oleme pühendunud klientidele ja potentsiaalsetele autoomanikele, kellel on üksikasjalik ja täpne teave oma sõidukite ajaloo aruannete kohta. Meie platvormi ja teenuseid kasutades saavad potentsiaalsed autoostjad laialdast ja ajakohast teavet kasutatud sõidukite kohta. Lisaks esitatakse auto kontroll VIN koodiga järgmine teave (kui saadaval): varasemad omanikud, odomeetri näidud, kahjuhüvitised, tagasikutsumised, õnnetused, tiitliteave, fotod jpm. Sellega saavad nad vältida kahjustatud sõiduki ostmist ja olla kindlad auto suhtes, mida nad kavatsevad osta. Euroopa sõiduki kontrollis kasutage VINSPY veebilehte.

  auto kontroll vin koodiga 2

  OTSI AUTO AJALUGU

  Otsi auto ajalugu vin koodi järgi kasutatud sõidukile. Sõiduki taustakontroll näitab informatsiooni ajaloo ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

   VIN-koodNumbrimärk

   4.6/5

   (1642+ teostatud kontrolli)

   VINkood.info
   Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

   VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

   Privaatsuspoliitika
   Üld- ja ostutingimused

   Kontakt

   Email: auto@vinkood.info

   Liitu Uudiskirjaga