Üld- ja Ostutingimused

Veebipoe vinkood.info (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ GA Solutions (registrikood 12962017), asukohaga Karja 2 Paide 72717.

Müügilepingu kehtivus, teenuse- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest teenuse ostmisel.

Veebipoes müüdavate teenuste hinnad on eurodes (€) ja märgitud teenuste juurde. Hinnale ei lisandu tasu teenuse kättetoimetamise eest, see toimub elektroonposti vahendusel.

Teave teenuse kohta on esitatud Veebipoes vahetult teenuse juures.

Tellimuse vormistamine

Teenuse tellimiseks tuleb lisada soovitud teenus ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täitanõutud andmeväljad ning valida sobiv teenuse kohaletoimetamise viis.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud teenust ei ole võimalik tarnida seoses teenuse lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kaubakättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Ostmine

Teenuse kirjeldused ja hinnad on avaldatud iga vastava teenuse juures. Kõik hinnad on toodud eurodes (€).

Vinkood.info veebilehel saab tasuda:

 –  Swedbank, SEB, Luminor ja LHV pangalingi vahendusel;

 –  Muud krediitkaardimaksed ja Apple Pay: Stripe
Muid krediitkaardimakseid vahendab makseteenuse pakkuja Stripe Payments Europe, Ltd. (“Stripe”). Stripe aktsepoteerib Visa, Mastercard ja American Express krediitkaarte. Stripe vahendab ka Apply Pay kaudu tehtud krediitkaardimakseid.

GA Solutions OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, GA Solutions OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kuidas osta:

  1. Sisestage VIN kood, mis koosneb 17 märgist, ettenähtud vormile www.vinkood.info esilehel. VIN koodi leiab sõiduki kerelt või dokumentidest.
  2. Toimub andmete kogume ja analüüsime andmebaasidest.
  3. Aruande tellimiseks vajutage “Osta kohe aruanne” nuppu. Sõiduki taustakontrolli raport maksab 9.59€. Teil on võimalik sooritada makse pangalingiga.
  4. Enne maksma siirdumist veenduge, et valitud teenused, kogused ja hind on õige.
  5. Ostukorvis vajutage nuppu “Mine Maksma”
  6. Seejärel sisestage oma andmed ja valige sobiv makseviis ning vajutage nuppu “Esita tellimus”
  7. Enne makse sooritamist on teil võimalus tutvuda ka müügitingimustega, vajutades selleks “müügitingimuste” lingile.
  8.  Eduka makse korral saadetakse sõiduki taustakontrolli aruanne kliendi e-posti aadressile.

Valige sobiv makseviis ja kinnitage tellimus, seejärel suunatakse Teid edasi valitud maksekeskkonda. Järgige täpselt seal antavaid juhiseid. Enne makseviisi valimist peate nõustuma e-poe müügitingimustega.

NB pangalingiga maksmisel! Pärast makse sooritamist pangalingi kaudu vajutage kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel juhul teie tellimust ei aktiveerita

Pärast makse kinnitamist saadame sisestatud e-posti aadressile tellimuskinnituse.

Teie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, Teie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Teenuse saatmise aeg

Tellimus saadetakse välja harilikult 5 minuti – 12 tunni jooksul. Kui puuduvad takistused, osutatakse teenus 24 tunni jooksul.

Kohaletoimetamine

Teenuse saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Teenuse edastatakse ostja elektrooniposti aadress maksimaalselt 12 tunni jooksul alatesmüügilepingu jõustumist.

Erandlikel juhtumitel on õigus teenuse kohale toimetada kuni 1 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõiguse puudumine

  • Vastavalt seadusele ei ole Tarbijal taganemisõigust muuhulgas järgmistel juhtudel:
  • Lepingute puhul, mille esemeks on sellise digitaalse sisu edastamine, mida ei toimetata kätte füüsilisel andmekandjal (näiteks muusikafailid, filmid, raportid jms), kui edastamine on alanud Tarbija eelneval sõnaselgel nõusolekul ning kinnitusel, et ta kaotab seeläbi oma taganemisõiguse;

14-päevane tagastamisõigus ei kehti VÕS § 53 järgi:
Lepingute puhul, mille esemeks on sellise digitaalse sisu edastamine, mida ei toimetata kätte füüsilisel andmekandjal, kui edastamine on alanud tarbija eelneval sõnaselgel nõusolekul. Ostja kinnitab kasutustingimustega nõustumisel ja ostu sooritamisel asjaolu, et ta kaotab seeläbi oma taganemisõiguse ülalmainitud digitaalse sisu osas.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud teenuse lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates teenuse üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile auto@vinkood.info või helistada telefonil: 58 136 456.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast teenuse üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud teenusel on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega teenuse. Kui teenus ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-mailiaadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning teenuse ostjale osutamiseks. Veebipood edastab isikuandmeid elektroonposti teenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et teenust osutada.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile auto@vinkood.info või helistada telefonil: 58 136 456

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

——————————-

Lahtiütlus (Disclaimer): Veebilehel toodud VIN taustakontrolli andmed on kliendile ainult täiendavaks informatsiooniks ja abiks kasutatud sõiduki valimisel. Sõiduki ajaloo aruanne koosneb ainult teabest, mis on saadetud veebilehele www.vinkood.info ja täiendavatest andmebaasidest, me ei garanteeri ajaloo aruande andmete õigsust, täpsust ja täielikkust. Kliendil on õigus alla laadida üks koopia tellitud aruandest, enda tarbeks. Igasugune edasi müümine, kopeerimine, süsteemne andmete kogumine ilma www.vinkood.info loata ei ole lubatud.

VINkood.info
Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

Privaatsuspoliitika
Üld- ja ostutingimused

Kontakt

Email: auto@vinkood.info

Liitu Uudiskirjaga