AUTO NUMBRIMÄRGI KONTROLL​

AUTO NUMBRIMÄRGI KONTROLL

Soorita Eesti auto numbrimärgi kontroll (001 ABC) enne kasutatud sõiduki ostmist. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

  VIN-koodNumbrimärk

  4.6/5

  (1642+ teostatud kontrolli)

  Sõiduki numbrimärgi kontroll

  Eesti sõidukite registreerimismärgid (numbrimärk) on jagatud 18 kategooriasse, neist levinuim (A1) koosneb kolmest numbrist ja kolmest tähest (nt 123 ABC). Enamikul registreerimisplaaditüüpidel on valgel taustal mustad tähed ning plaadid on sama suuruse ja pikkusega kui teistel Euroopa plaatidel (520 × 113 mm). Kõik plaadid on välja antud sinise Euroopa Liidu tunnusmärgiga, välja arvatud tüübid A9 ja B2.

  AUTO NUMBRIMÄRGI KONTROLL​ VIN
  Eesti lipp
  USA lipp
  Rootsi lipp
  Soome lipp
  Euroopa lipp

  VIN kontroll kõikide autode kohta Eestis ja üle Euroopa

  Auto numbrimärgi (registreerimisnumber) järgi on võimalik kontrollida auto ajalugu, nagu sama saab teha ka VIN koodiga.

  Auto Numbrimärk

  Numbrimärk vs VIN kood

  Numbrimärk on riigipõhine autode registreerimisvorm, see on lühem ja lihtsamini meeldejäävam, kui VIN kood, mis on 17 kohaline kood. Standard numbrimärk on 6 kohaline (3 numbrit + 3 tähte). Samuti on võimalik Auto numbrimärgi järgi on kontrollida auto ajalugu. Eestis on numbrimärk ja VIN kood seotud.

   

  Mis vahe on VIN koodil, mootorikoodil ja kerenumbril?

  Auto VIN-numbrit nimetatakse mõnikord selle šassiinumbriks. Need on samad – sõiduki identifitseerimisnumber on märgitud auto kere külge.

  Automootorid ei ole aga kõnealuse auto külge fikseeritud – nagu teistelgi komponentidel, saab neid muuta. Kuna tegemist on suur komponendiga, antakse kõikidele autodele lisaks kerenumbrile ka mootorinumber. Mootori number näitab, millist suurust ja väljundvõimsust mootor toodab. Eraldi mootorinumbri omamine tähendab seda, et kui mootor peaks katki minema ja tuleb välja vahetada, siis saab seda teha ilma, et auto oleks vaja maha kraapida.

  Soorita VIN kontroll kasutatud sõidukile. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

   VIN-koodNumbrimärk

   4.6/5

   (1642+ teostatud kontrolli)

   VINkood.info
   Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

   VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

   Privaatsuspoliitika
   Üld- ja ostutingimused

   Kontakt

   Email: auto@vinkood.info

   Liitu Uudiskirjaga