VIN koodi päring

VIN KOODI PÄRING

Soorita VIN koodi päring kasutatud sõidukile. Sõiduki taustakontroll näitab informatsiooni ajaloo ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

  VIN-koodNumbrimärk

  4.6/5

  (1642+ teostatud kontrolli)

  Soorita VIN päring enne ostu!

  Uuri, kas auto on kahjustunud

  Kontrolli, kas läbisõit on reaalne

  Vaata arhiivifotosid, kui saadaval

  Kontrolli eelmisi registreerimisriike

  Kontrolli varastatud sõidukite andmebaasist

  Tutvu tüüpvigadega

  VIN koodi kontroll enne sõiduki ostmist
  Eesti lipp
  USA lipp
  Rootsi lipp
  Soome lipp
  Euroopa lipp

  VIN päring Eesti ja EU autodele!

  Euroopa populaarsemad riigid, kust kasutatud autodsid ostetakse on Belgia, Saksa, Läti, Leedu ja ülejäänud välismaised riigid.

  Sõiduki Taustakontroll

  VINKOOD aruanded annavad teile põhjalikku teavet sõiduki kohta, mida te ei saa visuaalsest kontrollist ega proovisõidust.

  Mis on VIN koodi päring?​

  VINKOOD on veebipõhine platvorm, mis annab tarbijatele väärtuslikku teavet sõidukite seisukorra ja ajaloo kohta. Enne kasutatud sõidukite ostmist võivad kasutajad juurde pääseda VINKOOD, et leida teavet sõiduki pealkirja, viimase odomeetri näidu, kaubamärgi ajaloo ja selle kohta, kas sõidukit on peetud ebaotstarbekalt või on see kindlaks määratud kindlustuse kogukahjumiks. Selline teave on väärtuslik igale tarbijale, kes soovib osta kasutatud sõidukit.

  Kuidas kasutada?

  Kui otsida sõiduki ajalugu, on suurem osa selle ajaloost peidetud. Odomeeter võib teile öelda, kui palju kilomeetreid see on sõitnud, kuid see ei ütle midagi selle kohta, kui korrapäraselt on sõidetud: kindlustusteave, ajalugu või tagasikutsumised. VINKOOD annab sulle kõik need.

  VINKOOD aitab teil autot ostes nutikalt kauplema hakata ja me garanteerime, et ostate meilt VIN-aruandeid. Me oleme äris, andes teile parima väärtuse, mida leiate.

  Kasutatud sõiduki ostmisel on palju arvestada, mistõttu on oluline, et tarbijatel oleks õige info, mis aitaks neil teha teadliku auto ostuotsuse. Sõidukiajaloo aruanded, kuigi need on olulised, annavad vaid osa teabest, mida tarbijad peaksid teadma enne kasutatud auto ostmist. Et aidata vastata kõigile olulistele küsimustele, mida autoostja peaksid enne ostu sooritamist küsima, on olemas ulatuslik VINKOOD VIN koodi päring. VIN-aruanne täiendab standardseid ajalooaruandeid, et varustada kauplused kõigi andmetega, mida nad vajavad, et otsustada, kas nende tulevane ost on arukas.

  USA VIN päringu tegemine.

  VIN KOODI PÄRING

  Soorita vin kontroll kasutatud sõidukile. Sõiduki taustakontroll näitab informatsiooni ajaloo ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

   VIN-koodNumbrimärk

   4.6/5

   (1642+ teostatud kontrolli)

   VINkood.info
   Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

   VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

   Privaatsuspoliitika
   Üld- ja ostutingimused

   Kontakt

   Email: auto@vinkood.info

   Liitu Uudiskirjaga