saksamaalt toodud autode taustakontroll

Saksamaalt toodud autode taustakontroll 🇩🇪

Saksamaalt toodud autode taustakontroll. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

4.6/5

(1642+ teostatud kontrolli)

Kasutatud auto ostmine Saksamaalt!

Saksamaal sõitvad autod on enamikul juhtudel hämmastavate tehniliste ja visuaalsete eelistega enne neid, mis on pärit Itaaliast. Sakslased on kuulsad oma armastuse poolest autode vastu. Sakslased sõidavad Euroopa parimatel maanteedel ja teedel ning kasutavad kvaliteetset kütust. Samuti säilitavad nad oma teenindusbrošüürid, samuti kõik arved ja märkmed teostatud teenuste ja sõidukite remonditööde kohta, kui neid on isegi tehtud. Jah, Saksamaal asuvad autod on küll Itaalia omadest kallimad, kuid kvaliteetsemal on oma hind.

saksamaalt toodud autode taustakontroll
Eesti lipp
USA lipp
Rootsi lipp
Soome lipp
Euroopa lipp

Saksamaa autode VIN kontroll, samuti Eesti ja EU sõidukitele!

Kasutatud autod Saksamaalt

Saksamaa autoturg on Euroopa kõige populaarsem.

saksamaalt toodud autode taustakontroll

Kas osta eraisikult või automüügi ettevõttelt?

Seaduse kohaselt saab müüja kasutatud auto eest välja jätta ainult garantiisid, kas siis, kui müüja tegutseb eraisikuna eramüügis või kui nii ostja kui müüja tegutsevad kutselistes ettevõtetes kauplejatena. Selle saavutamiseks võib kaupleja müügilepingus kasutada ühte järgmistest fraasidest:

Händlerkauf on kaupleja; Kauf zwischen zwei Verbrauchern mõlemad on tarbijad

Saksamaalt toodud autode kontrollimine?

Tarbijad kasutavad üha enam ära Euroopa ühisturgu, et leida teistes ELi riikides madalamaid tootehindu. Paljud Saksa jaemüüjad pakuvad oma autosid tarbijatele üle Euroopa internetisaitide kaudu.

Enamasti peetakse müügivestlusi inglise keeles ehk tõlkija abiga. Pärast kokkuleppe saavutamist annab müügimees lepingu saksa keeles. Aga olge ettevaatlikud: see eelkirjutatud leping võib erineda eelnevalt arutatud korraldustest! 

See võimaldab müüjal vältida garantiiõigusi ning annab tarnijale ebaõiglase eelise ning võimaluse müüa kahjustatud autosid.

Kuidas leida lihtsa vaevaga usaldusväärne sõiduk

Kui ostate sõiduki välismaalt, hoiab end selleks ette valmistamine, nagu eespool kirjeldatud, teid eemal tõsise vea tegemisest ja aitab teil valida parema automüüja. Uurige välja autotehingud, mis pakuvad kvaliteetseid teenuseid.

 Helistage, et kontrollida nende vastust. Esitage küsimusi, mis võivad anda teile põhjalikumat teavet selle auto kohta, mida soovite osta. Saate filtreerida automaatsete edasimüüjate loendit ja valida mainekad edasimüüjad. Ärge ostke kahjustatud sõidukit, sest see on odavam. Kaalu selle fikseerimise maksumust. Kas see on seda väärt? Lõpuks, kui otsustate osta kahjustatud. On väga oluline teada, kui palju on vaja, et see enne korda teha.

Saksamaa müügiportaalid

Kindlasti kõige populaarsem kasutatud autode veebileht on mobile.de

VIN KOODI KONTROLL 🇩🇪

Soorita VIN kontroll kasutatud sõidukile. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

4.6/5

(1642+ teostatud kontrolli)

VINkood.info
Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

Privaatsuspoliitika
Üld- ja ostutingimused

Kontakt

Email: auto@vinkood.info

Liitu Uudiskirjaga