Kuidas leida VIN koodi asukoht?

Sõiduki identifitseerimisnumber (VIN) on 17kohaline kood, mis koosneb numbritest ja märkidest, mille autotootja määrab üksiksõidukile. VIN koodi asukoht on peamiselt esiklaasil.

VIN-i leiate, kui vaatate sõiduki juhipoolse külje armatuurlauda. Kõigelihtsam viis seda vaadata on seista juhipoolel sõidukist väljas ja vaadataarmatuurlaua nurka, kus see vastab tuuleklaasile. Kui VIN-i sealt ei leita,avage juhipoolne uks ja vaadake ukseposti (kus uks sulgemisel sulgub). On tõenäoline, et VIN (WIN kood) kuvatakse ka selles asukohas. Vaadake allolevat pilti:

VIN koodi asukoht

VIN koodi asukoht:

Juhipoolse kojamehe juures (aknal või kapoti ääres)

Mootoril (tuletõkkel)

Juhiukse juures (B-piilar)

Pagasniku luugil või põrandal

Juhiuksel

Kas ma saan kontrollida VIN koodi tasuta?

Jah, kuid see annab teile ainult mõningast põhiteavet sõiduki kohta, näiteks mootori suuruse, montaažitehase või kütuse tüübi kohta. Kui otsite üksikasjalikku sõiduki ajaloo aruannet, peate maksma detailsema ajaloo aruande eest.

Kuidas teha sõiduki ajaloo kontrolli?

Kui olete huvitatud sõiduki ostmisest edasimüüjalt, siis on selle veebilehel tavaliselt tasuta sõiduki ajaloo aruanne. On olemas ka nimekiri kolmandate osapoolte ettevõtetest, kes esitavad ajalooaruandeid. Hinnad ulatuvad 7-15 euroni. See on küll vähem kallis alternatiiv, kuid meie kogemuse põhjal saad selle, mille eest maksad.

SÕIDUKI TAUSTAKONTROLL

Kiire viis kontrollimaks sõiduki võimalikke õnnetusi või läbisõidu ajalugu. Ära riski! Soorita auto VIN koodi kontroll enne selle ostmist.

  VIN-koodNumbrimärk

  4.6/5

  (1642+ teostatud kontrolli)

  VINkood.info
  Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

  VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

  Privaatsuspoliitika
  Üld- ja ostutingimused

  Kontakt

  Email: auto@vinkood.info

  Liitu Uudiskirjaga