Soome sõiduki taustakontroll

Soome Sõiduki Taustakontroll

Soorita Soome sõiduki taustakontroll enne kasutatud auto ostmist. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

4.6/5

(1642+ teostatud kontrolli)

Soorita Soome VIN koodi kontroll enne sõiduki ostmist!

Auto ostmine Soomes on põhimõtteliselt lihtne tegevus: leia endale õige auto, võta ühendust müüjaga ja naudi oma uut sõidukit. On siiski märkimisväärne hulk asju, mida peaksid enne auto ostmist vaatama. Nendeks on näiteks hinnad, maksud, kindlustus, iga-aastane sõidukite ülevaatus, läbisõit ja CO2 väärtused.

Soome sõiduki taustakontroll VIN
Eesti lipp
USA lipp
Rootsi lipp
Soome lipp
Euroopa lipp

VIN koodi kontroll Soome ja Euroopa sõidukitele!

VIN Kontroll Soome sõidukitele?

Kõik kasutatud autod leiate www.nettiauto.fi või www.tori.fi. Soome autoregister asub siin.

Soome VIN kontroll

Soome automaksud

Soomes on levinud automaks (autovero), mida kogub Soome toll. Seda makstakse vaid korra, kui auto imporditakse Soome ja selle hulk sõltub auto hinnast, CO2 emissiooniväärtusest (mida suurem on emissioon, seda kõrgem on maks) ning sellest, kas auto imporditakse seest või väljastpoolt Euroopa Majanduspiirkonda.

Kuidas osta kasutatud autot Soomes?

Soovitan tungivalt osta jaemüüjalt, paljudel põhjustel: a) te olete pettuse suhtes vähem haavatav, b) kauplused hoolitsevad palju bürokraatia eest (see oleks kõik soome keeles, õnn kaasa), c) juhul kui te müüte ka vana autot, võtavad nad seda sageli (üks vähem probleemi!), d) enamik edasimüüjaid pakub garantiiaega. Arenda oma läbirääkimisoskusi!

 

VIN KOODI KONTROLL

Soorita Soome VIN kontroll kasutatud sõidukile. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

4.6/5

(1642+ teostatud kontrolli)

VINkood.info
Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

Privaatsuspoliitika
Üld- ja ostutingimused

Kontakt

Email: auto@vinkood.info

Liitu Uudiskirjaga