Välismaalt toodud auto kontrollimine

Välismaalt toodud auto kontrollimine 🌎

Soorita välismaalt toodud auto kontrollimine. Päring näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

4.6/5

(1642+ teostatud kontrolli)

Kasutatud auto ostmine välismaalt!

Kas te mõtlete osta kasutatud autot teisest ELi riigist? Enne ostu tegemist uuri hankija või maakleri veebisaiti, google nimesid ja otsi foorumitest teiste kogemusi. Vältige ettemakset. Ettemakse on tarbijale alati riskantne ja ettemakse taotlus võib olla pettuse märk. Kontrollige esmalt sõiduki tausta VIN koodi järgi.

Nõuda üleandmisel selget kirjalikku müügilepingut ja algset registreerimistunnistust. Sõlmige alati müügi kohta kirjalik leping, sealhulgas ka võimaliku maakleriga. Leping peab sisaldama järgmist: müügiosaliste nimed ja kontaktandmed, müüdav toode või teenus, hind, maksetingimused, tarneaeg, tarvikud, odomeetri näit.

Välismaalt toodud auto kontrollimine VIN
Eesti lipp
USA lipp
Rootsi lipp
Soome lipp
Euroopa lipp

Euroopast või mujalt välismaalt toodud sõidukite taustakontroll!

Välismaalt kasutatud auto toomine.

Euroopa kõige populaarsemad autoturud on: Saksamaa, Leedu, Beglia.

Välismaalt toodud auto kontrollimine

Mida tasuks kindlasti kontrollida?

Kontrollige garantiid olemasolu. Garantii on müüja poolt tasuta antav lisahüvitis, mis parandab tarbija positsiooni võrreldes seadusjärgsete õigustega. Auto ostmisel peaksite garantiiga seotud probleeme eriti hoolikalt kontrollima. Mis on garantii katvus, kuidas on selle geograafilise katvusega? Milline on selle kehtivus ja kes teeb garantiiremonte? Paljud ostjad on üllatunud, kui saavad teada, et kõige uuem müüja vastutab remondi eest vaid siis, kui ta on väljastanud garantii.

Välismaalt toodud auto kontrollimine?

Välismaal kasutatud autode ostmine nõuab palju teadmisi ja kogemust. Tarbijad saavad vältida vastikuid üllatusi, tehes sõiduki kohta taustakontrolli (VIN) ning saades eelnevalt teada oma õigustest ja kohustustest.

Mis teha, kui sõidukil esineb vigu?

Saata müüjale kirjalik kaebus. Ärge laske autot fikseerida enne, kui olete olnud kontaktis müüjaga. Pidage meeles, et müüjal on õigus vigu parandada ja see võib tähendada, et müüja soovib autot Saksamaal (või mujal päritolu riigis) parandada. Kui müüja pole defekti parandamisest keeldunud ja probleem on lahendatud enne müüja poolt teile tagasisaamise tähtaega, ei saa te müüha enam vastutavaks pidada. Kui müüja ei jõua teie juurde tagasi või keeldub vastu võtmast vastutust defekti eest, võtke ühendust Euroopa Tarbijakeskusega niipea kui võimalik.

VIN KOODI KONTROLL 🌎

Soorita VIN kontroll kasutatud sõidukile. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

4.6/5

(1642+ teostatud kontrolli)

VINkood.info
Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

Privaatsuspoliitika
Üld- ja ostutingimused

Kontakt

Email: auto@vinkood.info

Liitu Uudiskirjaga