Rootsi Sõiduki Taustakontroll VIN koodi järgi

Rootsi Sõiduki Taustakontroll VIN koodi järgi 🇸🇪

Soorita Rootsi sõiduki taustakontroll VIN koodi järgi kasutatud autole. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

4.6/5

(1642+ teostatud kontrolli)

Soorita sõiduki taustakontroll enne sõiduki ostmist!

Uuri, kas auto on kahjustunud

Kontrolli, kas läbisõit on reaalne

Vaata arhiivifotosid, kui saadaval

Kontrolli eelmisi registreerimisriike

Kontrolli varastatud sõidukite andmebaasist

Tutvu tüüpvigadega

VIN koodi kontroll enne sõiduki ostmist
Eesti lipp
USA lipp
Rootsi lipp
Soome lipp
Euroopa lipp

VIN kontroll Rootsi, Eesti ja EU sõidukitele!

Auto kontroll VIN koodiga

Teavet sõiduki ajaloo kohta ei saa andmete talletamise viisi tõttu võltsida, muuta ega kustutada. Talletame teabe oma partnerite andmebaasides, kus saab andmeid kontrollida

auto kontroll vin-koodiga

Milline on kõige populaarsem Rootsi autoportaal?

Kvdcars.se on Rootsi suurim kasutatud autode turuplats. Igal aastal müüme rohkem kui 26 000 autot, sadades mudelites ja enam kui 60 automargist. Lisaks kasutage ka Blocket portaali.

Kas välismaalased saavad osta Rootsi autosid?

Te mõlemad ostate auto ja kindlustate selle. Kuna teil ei ole aga sotsiaalkindlustusnumbrit (personnummer), annab transpordiministeerium (Transportstyrelsen) teile „välismaalase numbri”. Seda kasutatakse auto registreerimiseks ja selle kinnitamiseks teie nimele.

Millal tuleks Rootsi Transpordiametile teatada auto omandiõiguse muutmisest?

Kas olete sõiduki ostnud või müünud? Kui teil on, peate teie ja teine osapool teavitama Rootsi maanteeliikluse registrit omandiõiguse muutumisest. Omavastutuse muutmist puudutav teatis peab olema meile laekunud kümne päeva jooksul pärast üleandmist, kasutades selleks viimast väljastatud registreerimistunnistust.

Kui palju maksab Rootsis automaks?

Alustuseks on baasmaksumäär 360 Rootsi krooni. Iga grammi CO2 üle 111 g/km kohta tuleb baasmäärale lisada 22 Rootsi krooni. Tavaliste, bensiinimootoriga sõidukite juhtide puhul on see aasta teie sõiduki maksumäär.

Mida kontrollida Rootsi sõidukite puhul?

Sõiduki olek (Fordonstatus): veenduge, et sõiduk on teedel lubatud. Tähendab, et seda tuleb kontrollida või tuleb maksta sõidukimaksu selle eest, et seda oleks lubatud teedel kasutada. Enamik omanikke, kes sõidukit ei kasuta, teisaldavad staatuse „lubatud” – lt „seisab”  viisil saavad nad mingi protsendi sõidukimaksu tagastusest. Kui nad müüvad auto staatusega „seisab”, peab uus omanik maksma sõidukimaksu selle eest, et see oleks taas teedel lubatud.

Omanike arv (Ägare/brukare) – eelmiste omanike koguarvu kontrollimine (Antal brukare). Tavaliselt mida väiksem omanike arv, seda parem. Mõnel juhul toob suur omanike arv auto eest hinna alla. Auto omandiõiguse täielikku ajalugu saate kontrollida aadressil https://biluppgifter.se/. Autol võivad olla mõned företag (agentuuri) omanikud, mõned automüüjad (näidatud ka företag all) ja mõned eraomanikud. Saate analüüsida, kellel oli auto omamine, kui kaua ja saada hinnang auto kasutamise kohta.

Iga-aastane sõidukimaks (Årsskatt) – siin näete, millal tuleb sõidukimaks tasuda (millises kuus). Võimalused on, et autot müüakse just enne aastamaksu tasumist. Sõidukimaks sõltub otseselt CO2 heitkogustest, mida teie sõiduk teeb ühe aasta jooksul keskmiselt. Aastamaks on bensiini, diisli ja El-hübriidi puhul erinev. (Kõrgeim diisel, keskmine bensiin, madal hübriidide puhul, null elektri puhul)

Rootsi Sõiduki Taustakontroll VIN koodi järgi 2

Sõiduki Taustakontroll 🇸🇪​

Otsi auto ajalugu vin koodi järgi kasutatud sõidukile. Sõiduki taustakontroll näitab informatsiooni ajaloo ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

4.6/5

(1642+ teostatud kontrolli)

VINkood.info
Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

Privaatsuspoliitika
Üld- ja ostutingimused

Kontakt

Email: auto@vinkood.info

Liitu Uudiskirjaga