Itaaliast toodud auto kontrollimine 2

Itaaliast toodud auto kontrollimine 🇮🇹

Itaaliast toodud auto kontrollimine. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

4.6/5

(1642+ teostatud kontrolli)

Kasutatud auto ostmine Itaalist!

Kui ostate auto edasimüüjalt, teevad nad dokumentide esitamise teie eest lõpule. Kasutatud auto omandiõiguse üleandmiseks on vaja järgmisi dokumente: müügiseadus (atto di vendita)

Itaaliast toodud auto kontrollimine
Eesti lipp
USA lipp
Rootsi lipp
Soome lipp
Euroopa lipp

Itaalia autode VIN kontroll, samuti Eesti ja EU sõidukitele!

Kasutatud autod Itaaliast

Itaalia on Saksamaa kõrval automüügitehingute poolest teisel kohal.

itaaliast toodud auto kontrollimine

Itaaliast toodud auto kontrollimine?

Itaalia autod puhul ei ole kohustuslik kilomeetreid registreerida avalikus andmebaasis (ja pettused, kus odomeetri näite langetatakse enne nende müümist, on üsna tavalised isegi automüüjate puhul). Sa saad kindlasti kontrollida, kui palju omanikke auto on olnud. Pärast seda soovitaksin tuua auto mehaaniku juurde, keda usaldate autot kontrollima. http://www.tuttovisure.it/pra.asp?v=1 näiteks võib googeldada „visura storia automobile”, on mitmeid veebisaite, mis teevad sama asja. Sa pead niikuinii maksma, kontrolli tegemine ei ole tasuta.

Kuidas tuleks osta?

Kui ostate auto edasimüüjalt, korraldavad nad dokumendid omandiõiguse üleandmiseks. Kui ostate eraviisiliselt, peate omandiõiguse ülekandmiseks minema Automobile Club Italiano (ACI – http://www.aci.it/) kohalikku esindusse või mottorizzazione civile kontorisse koos eelmise omanikuga. Igal juhul peate tasuma omandiõiguse ülekandmise tasu

Mis on kõige populaarsem auto Itaalias?

2020. aasta septembris jääb linna-auto Fiat Panda kõige paremini müüvaks autoks. 75,469 müügiaastaga kuni kuupäevani (-33,5%) on Panda turuosa 7,8%, kusjuures kõige lähema konkurentsi müük on üle kahe korra suurem.

Itaalia müügiportaalid

Itaalia kõige populaarsem kasutatud autode veebileht on AutoScout24. Kui plaanis on osta kindlat automudelit, siis soovitav kasutada ka Google otsingut, et leida kuulutusi Facebookist ja teistest väiksematest portaalidest.

VIN KOODI KONTROLL 🇮🇹

Soorita VIN kontroll kasutatud sõidukile. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

  VIN-koodNumbrimärk

  4.6/5

  (1642+ teostatud kontrolli)

  VINkood.info
  Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

  VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

  Privaatsuspoliitika
  Üld- ja ostutingimused

  Kontakt

  Email: auto@vinkood.info

  Liitu Uudiskirjaga