WIN kood

WIN KOOD

Soorita WIN koodi päring enne kasutatud sõiduki ostmist. Sõiduki taustakontroll näitab ajaloo informatsiooni ja võimalike õnnetusjuhtumeid.

  VIN-koodNumbrimärk

  4.6/5

  (1642+ teostatud kontrolli)

  Soorita VIN kontroll enne ostu!

  Uuri, kas auto on kahjustunud

  Kontrolli, kas läbisõit on reaalne

  Vaata arhiivifotosid, kui saadaval

  Kontrolli eelmisi registreerimisriike

  Kontrolli varastatud sõidukite andmebaasist

  Tutvu tüüpvigadega

  VIN koodi kontroll enne sõiduki ostmist
  Eesti lipp
  USA lipp
  Rootsi lipp
  Soome lipp
  Euroopa lipp

  VIN kontroll Eesti ja EU autodele!

  Auto kontroll VIN koodi järgi

  VINKOOD aruanded annavad teile põhjalikku teavet sõiduki kohta, mida te ei saa visuaalsest kontrollist ega proovisõidust.

  WIN-kood

  Mis on VIN kood?

  See on universaalne VIN dekooder. Igal autol on unikaalne identifikaatorikood nimega VIN. See number sisaldab olulist teavet auto kohta, nagu selle tootja, tootmisaasta, tehas, milles see toodeti, mootori tüüp, mudel jpm. Näiteks kui keegi soovib autot osta, siis on võimalik kontrollida VIN number andmebaasist, et tagada, et autot ei ole varastatud, kahjustatud ega ebaseaduslikult muudetud. VIN-numbril on kindel vorming, mis on globaalselt tunnustatud.

  Iga autotootja on kohustatud märgistama kõik oma sõidukid selles erivormingus. See veebiteenus võimaldab kasutajal kontrollida auto kehtivust ja saada detailset infot peaaegu igasuguse VIN-numbri kohta, otsida autoosasid ja kontrollida auto ajalugu. VIN võimaldab kasutajal kontrollida ka uue või kasutatud auto turuväärtust.

  Mida näitab WIN kood päring?

  Tüüpiline VIN koosneb 17-kohalisest koodist. Kood on jagatud mitmeks osaks, millel on konkreetne tähendus. See kordumatu ID võimaldab eristada üht sõidukit teisest. ID võib kodeerida selliseid parameetreid nagu tegija, tehas, mudel, mootor, trimm ja värv. Puuduvad sõidukid, millel oleksid samad koodid. Tootjad, kes järgivad rangelt ISO standardeid, määravad VIN-i püsivalt igale uuele sõidukile, mis on pärit tootmisliinilt ja mis on salvestatud autotootjate ja valitsusasutuste hallatavatesse andmebaasidesse. Ostjad ei ole valmis kasutatud sõiduki soetamisel petta saama ja see on peamine põhjus, miks nad tahavad sõiduki id-numbrit dekodeerida. Koodi dekodeerimine võib aidata teada saada järgmist: auto ajalugu, tehniline info, õnnetusjuhtumid, varasemad müügikuulutused.

  WIN KOOD

  Soorita VIN koodi päring enne kasutatud sõiduki ostmist. Sõiduki taustakontroll näitab ajaloo informatsiooni ja võimalike õnnetusjuhtumeid.

   VIN-koodNumbrimärk

   4.6/5

   (1642+ teostatud kontrolli)

   VINkood.info
   Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

   VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

   Privaatsuspoliitika
   Üld- ja ostutingimused

   Kontakt

   Email: auto@vinkood.info

   Liitu Uudiskirjaga