Auto ajalugu vin-koodi järgi

AUTO AJALUGU VIN KOODI JÄRGI

Otsi auto ajalugu vin koodi järgi kasutatud sõidukile. Sõiduki taustakontroll näitab informatsiooni ajaloo ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

  VIN-koodNumbrimärk

  4.6/5

  (1642+ teostatud kontrolli)

  Soorita ajaloo kontroll enne ostu!

  Uuri, kas auto on kahjustunud

  Kontrolli, kas läbisõit on reaalne

  Vaata arhiivifotosid, kui saadaval

  Kontrolli eelmisi registreerimisriike

  Kontrolli varastatud sõidukite andmebaasist

  Tutvu tüüpvigadega

  VIN koodi kontroll enne sõiduki ostmist
  Eesti lipp
  USA lipp
  Rootsi lipp
  Soome lipp
  Euroopa lipp

  VIN ajaloo päring Eesti ja EU autodele!

  Auto ajalugu VIN koodi järgi

  Standardsed tasuta VIN-kontrolli veebisaidid pakuvad ainult sõiduki põhilisi andmeid ja odomeetri näitu. Terviklik tasuta VIN-aruanne on palju põhjalikumad, kui standardne VIN-kontroll, et esitada põhjalik analüüs, mis hõlmab kogu ajalugu.

  Auto ajalugu vin koodi järgi

  Kuidas sooritada auto ajaloo kontrolli

  Auto ostmisel on oluline teada auto ajalugu. Kas registreerimisandmed vastavad pakutavale autole? Kas autol on mõni oluline defekt või on see varastatud? Need on mõned küsimused, millele te saate vastata enne kasutatud auto ostmist. Vin aruande saamine on üks võimalus hankida teavet auto ajaloo kohta enne ostmist.

  Oleme kõikehõlmav ressurss autoajaloo informatsioonile kasutatud autode kohta Euroopas. Oleme lihtsustanud protsessi, et aidata teil saada erinevatest valitsusorganitest asjakohaseid üksikasju mis tahes kasutatud auto kohta, mida soovite osta.

  Millist infot on võimalik teada saada?

  Kui kasutatud auto, mis sulle meeldib, oli avariis, siis saame teada. Meie raportid näitavad, kas sõiduk oli õnnetuses ja kui see oli parandatav, oli õnnetus täielik kaotus või kui sellel autol ei olnud õnnetuse ajalugu.

  Teie VIN aruanne varastatud sõiduki kohta annab teile teada, kas sõiduk on varastatudv või näiteks taastatud. See tagab, et te ei osta varastatud vara ning hoidute probleemidest, mida see võib hiljem põhjustada.

  Ausalt öeldes võib VIN aruanne näidata kõike, mis on sõiduki kohta kunagi dokumenteeritud. Põhifaktid: mark, mudel, tootja riik ja kuupäev, mootori võimsus, kere, kütus või jõuülekande tüüp jne. Sõiduki ajalugu: tõeline läbisõit, kui see oli varastatud, siis teave tehniliste kontrollide või varasemate omanike, registreerimisriikide jne kohta. Fotod erinevatest perioodidest. Info mudeli kohta: tehases paigaldatud seadmed, levinud mudeliputukad jne. Mõned VIN portaalid pakuvad oma ainulaadseid omadusi, näiteks sõiduki turuhindade hindamist.

  OTSI AUTO AJALUGU

  Otsi auto ajalugu vin koodi järgi kasutatud sõidukile. Sõiduki taustakontroll näitab informatsiooni ajaloo ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

   VIN-koodNumbrimärk

   4.6/5

   (1642+ teostatud kontrolli)

   VINkood.info
   Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

   VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

   Privaatsuspoliitika
   Üld- ja ostutingimused

   Kontakt

   Email: auto@vinkood.info

   Liitu Uudiskirjaga