Audi vin kontroll

AUDI VIN Kontroll

Soorita Audi VIN kontroll kasutatud sõidukile. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

  VIN-koodNumbrimärk

  4.6/5

  (1642+ teostatud kontrolli)

  Soorita Audi VIN koodi kontroll enne sõiduki ostmist!

  Audi VIN on ainulaadne kood 17 tähte ja numbrit, mida saate kasutada iga Audi sõiduki kohta maailmas. Ükski Audi VIN-ist pole sama, mis tähendab, et saate koodi abil otsida palju kasulikku teavet Audi sõidukist, mis kuulub teile või mida loodate osta. Kasutatud autode ja mootorrataste ostmine on alati risk, kuid Audi VIN paljastab kõik saladused – spetsifikatsioonid, omandiõiguse ajalugu, õnnetuste ajalugu ja palju muud.

  BMW vin kontroll 2
  Eesti lipp
  USA lipp
  Rootsi lipp
  Soome lipp
  Euroopa lipp

  VIN koodi kontroll Audi sõidukitele Eestis ja EUs!

  VIN Kontroll Audi mudelitele

  Audi ja BMW on ühed kõige populaarsemad margid kasutatud autode turul. Saksamaa ning Hollandi autoturgudelt võib leida parima hinna ja seisukorraga mudeleid.

  audi vin kontroll

  Audi kontrollimine VIN koodiga

  On olemas nimekiri Audi lühike VIN kood, mis on saadaval tabelis. Lühike VIN on põhimõtteliselt õige VIN koodi esimesed 11 tähemärki. Samas ei sisalda see 9. märki, mis on kontrollnumber VIN-numbri kehtivuse kontrollimiseks. 

  Miks peaks kontrollima Audi VIN koodi?

  Enne ostmist kontrollige, kas sõiduki põhiandmed on saadaval. Kontrollige, kas sõiduki konstruktsioon teab asendamise või parandamise korral sobivaid osi. Kontrollige sõiduki andmete ühtsust sõiduki dokumentidest või müüja poolt avalikustatud andmetest. Kontrollige võltsitud VIN-koodi või kloonitud VIN-koodi. Vaadake punaseid lippe, mis näitavad, et VIN ei ole ostetava auto või sõiduki jaoks.

  Rohkem infot Audi Foorumist

  VIN KOODI KONTROLL

  Soorita Audi VIN kontroll kasutatud sõidukile. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

   VIN-koodNumbrimärk

   4.6/5

   (1642+ teostatud kontrolli)

   VINkood.info
   Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

   VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

   Privaatsuspoliitika
   Üld- ja ostutingimused

   Kontakt

   Email: auto@vinkood.info

   Liitu Uudiskirjaga