Hollandist toodud auto kontrollimine

Hollandist toodud auto kontrollimine 🇳🇱

Hollandist toodud auto kontrollimine. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

4.6/5

(1642+ teostatud kontrolli)

Kasutatud auto ostmine Hollandist!

Uued autod on kallid ja auto importimine tähendab tollidega tegelemist, kasutatud auto ostmine võib säästa sulle raha ja närve. Kasutatud autod on odavamad ja nende suhtes ei kohaldata BPM-maksu (erasõidumaksu), kui auto on esmakordselt teie nimele registreeritud.

Hollandist toodud auto kontrollimine 2
Eesti lipp
USA lipp
Rootsi lipp
Soome lipp
Euroopa lipp

Kontrolli Eesti ja EU sõidukeid!

Kasutatud autod Hollandist

Holland on üks populaarsetest autoturgudest Saksamaa kõrval.

Hollandist toodud auto kontrollimine

Kas osta eraisikult või automüügi ettevõttelt?

Sellele küsimusele ei ole õiget vastust ja see sõltub suuresti isiklikust eelistusest. Kui veedad hea meelega aega hindade võrdlemiseks, autode vaatamiseks, auto väärtuse hindamiseks ise ja hinna üle läbirääkimiste pidamiseks, siis saab osta indiviidilt. Sellised saidid nagu speurdes.nl ja markplaats.nl reklaamivad paljusid eraomandis olevaid autosid, mis on müügiks.

Hollandist toodud auto kontrollimine?

Läbi RDW Voertuig rakenduse on võimalik numbrimärgi kaudu saada palju infot Hollandi kasutatud sõidukite kohta.

Mõnel juhul peate laskma oma sõidukit kontrollida RDW ülevaatusjaamas. See on nii näiteks siis, kui kohandasite oma sõidukit või soovite selle importida Hollandisse või lasta sellel teha perioodilist tehnilist kontrolli (Hollandi APK).

Kuidas toimub auto ümberregistreerimine?

Kui ostjal ei ole Hollandi passi, Hollandi juhiluba või Hollandi ID-kaarti, peab registreerimine toimuma RDW-s. Ostja kohustus on omandiõigust muuta; ta peab võtma kaasa järgmise dokumendi: Omanikutunnistus (Tenaamstellingsbewijs) Edastussertifikaat (Overschrijvingsbewijs)

Mis on RDW?

Hollandi sõidukiamet, RDW. Sõidukiamet (RDW) aitab kaasa maanteetranspordi võimalikult ohutuks, puhtaks, majanduslikult elujõuliseks ja hästi reguleeritavaks muutmisele.

VIN KOODI KONTROLL 🇳🇱

Soorita VIN kontroll kasutatud sõidukile. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

  VIN-koodNumbrimärk

  4.6/5

  (1642+ teostatud kontrolli)

  VINkood.info
  Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

  VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

  Privaatsuspoliitika
  Üld- ja ostutingimused

  Kontakt

  Email: auto@vinkood.info

  Liitu Uudiskirjaga