VIN koodi kontroll

VIN KOODI KONTROLL

Kiire viis kontrollimaks sõiduki võimalikke õnnetusi või läbisõidu ajalugu. Ära riski! Soorita sõiduki VIN koodi kontroll enne selle ostmist.

  VIN-koodNumbrimärk

  4.6/5

  (1642+ teostatud kontrolli)

  Ära riski! Kontrolli sõiduki VIN koodi enne selle ostmist.

  VIN koodi kontroll Euroopa

  VIN KOODI KONTROLL

  On mitmesuguseid teenuseid, mida saad kasutada täiesti tasuta VIN kontrolliks enne kasutatud auto ostmist.

  Miks on VIN kood oluline?

  Sõiduki identifitseerimisnumber on numbriseeria, mis on unikaalne igale Eestis müügiks olevale sõidukile. Meie VIN-kontroll ja otsing võivad esitada üksikasju kasutatud auto kohta nagu aasta, mark, mudel, kus see tehti. Meie sõidukiajaloo aruanded võivad anda teile põhilisi üksikasju, nagu õnnetuste ajalugu, ohutusandmed, hooldusandmed, odomeetri näidud jpm.

  VIN koodi asukoht?

  VIN koodi asukoht

  Sõiduki armatuurlaual, juhipoolse tuuleklaasi sees. Selle võib leida ka uksepiidalt, otse sealt, kus juhipoolne uks ripub. Selle leiate ka dokumentidest (nt sõiduki omandiõigus -, kindlustus – ja hooldusandmed).

  VIN koodi kontrolli ei anna tulemusi?

  Veenduge, et iga number oleks õigesti sisestatud. Pidage meeles, et VIN-idel ei ole kunagi tähti „O” ega „I”, seega veenduge, et need tähed poleks asendatud numbritega „0” või „1”. Enamikul juhtudel valmistati enne 1981. aastat VIN-numbritega sõidukeid, mis on lühemad kui 17 numbrit ja ei dekodeerita. Kui teil on VIN, mis on lühem kui 17 numbrit ja soovite teada sõiduki ajalugu, helistage meile ja me võime teie sõiduki arhiivitud andmetele siiski juurde pääseda.

  VIN KOODI KONTROLL

  Kiire viis kontrollimaks sõiduki võimalikke õnnetusi või läbisõidu ajalugu. Ära riski! Soorita sõiduki VIN koodi kontroll enne selle ostmist.

  Hinne: 4.6 / 5.0 ⭐⭐⭐⭐⭐ (642 teostatud kontrolli)

  VINkood.info
  Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

  VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

  Privaatsuspoliitika
  Üld- ja ostutingimused

  Kontakt

  Email: auto@vinkood.info

  Liitu Uudiskirjaga