USAst toodud auto kontrollimine

USA'st toodud auto kontrollimine 🇺🇸

Soorita USAst toodud auto kontrollimine. Päring näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

4.6/5

(1642+ teostatud kontrolli)

Kasutatud auto ostmine USAst!

Olenemata sellest, kas otsite suuremat valikut, mille hulgast valida, üritate säästa raha võrreldavale sõidukile või ehk realiseerite eluaegse unistuse Ameerika auto näol, auto ostmine ja importimine USAst võib olla teie aja ja raha sääst.

USA lipp

Ameerikast toodud sõidukite taustakontroll!

USAst kasutatud auto toomine.

Ameerika autoturg on väga laialdase valikuga ja heade hindadega.

USAst kasutatud auto toomine.​

Odomeetri kerimise avastamine

Läbisõidu tagasipööramine on kasutatud autode müügiprotsessis üks kõige rohkem esinevaid pettusetüüpe. Siiski on võimalusi tuvastada läbisõidupettusi. Kuigi odomeetri pettust on treenimata silma jaoks raske avastada, ei ole see võimatu ülesanne. VINKOOD on koostanud infograafilise ja näpunäidete nimekirja, mis aitab kasutatud autoostjatel odomeetri pettust vältida.

Mida tuleks järgida USAst auto ostmisel?

Kindlasti tuleks koheselt otsida taustainformatsiooni sõiduki kohta, kuna paljud hea hinnaga autod on ujutuse tagajärjel saanud kahjustada. Eriti Florida osariigist pärit autod. Head USA sõiduki taustakontrolli portaalid on www.vincheckpro.com ja natuke kallim, kuid kõige info rohkem – carfax.com

USA SÕIDUKI TAUSTAKONTROLL 🇺🇸

Soorita VIN kontroll kasutatud sõidukile. Kontroll näitab informatsiooni ajaloo, odomeetri ja võimalike õnnetusjuhtumeid kohta.

4.6/5

(1642+ teostatud kontrolli)

VINkood.info
Auto Taustakontroll Privaatsuspoliitika Üldtingimused

VINkood.info pakub sõiduki tasutakontrolli VIN koodi alusel

Privaatsuspoliitika
Üld- ja ostutingimused

Kontakt

Email: auto@vinkood.info

Liitu Uudiskirjaga